Petak, 2024-04-19, 12:41 PM
Welcome Guest | RSS
Biohazard Hacking Team Forum
Main | Napadi preko IP adresa - Forum | Registration | Login

[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Neo_MaGGoT  
Forum » Hacking Vesti » Napadi » Napadi preko IP adresa
Napadi preko IP adresa
reyhackerDate: Cetvrtak, 2009-03-19, 9:56 AM | Message # 1
Private
Group: Korisnici
Messages: 16
Reputation: 2
Status: Offline
Ovde nas naucite kako da hakujemo neciji komp preko njegove IP adrese. Molim malo detaljnije.

 
H4[k3RDate: Petak, 2009-07-31, 2:27 PM | Message # 2
Private
Group: Korisnici
Messages: 4
Reputation: 0
Status: Offline
Prvo skines Windows Live Messenger...(To sigurno imas)....Zatim program koji se zove Wireshark...(samo kucas u Google-u Wireshark download)...Sad nekog druga pitaj da ti posalje neku sliku na MSN-u...Dok ti salje ukljuci Wireshark i idi na Interface....Zatim videces ime tvog modema(tako nesto) i start...Klikni....Crvenim slovima ce ti izaci transakcija slika sa tvojom i njegovom IP adresom...Kopiraj njegovu adresu(source)....Zatim idi Start>Run i kucaj cmd i kucaj ping 231.123.54.1 (primer IP-a tvog ortaka)...Izacice ti odgovor da li moze da mu pristupis IP-u...onda kucaj shutdown -i i stisni ENTER....Izacice ti kao mali programcic za gasenje njegovog kompa imas opciju da ga upozoris(Warn) bolje nemoj! smile Onda izaberi sta ce da mu pise na ekranu...Repair...Mainteance....bla bla bla...I idi na OK.....E da mozes da mu napises poruku na primer You've been hacked by ReyHacker....To to je prazno polje u tom programu...TU kucaj sta zelis...Onda OK...I sacekaj do 30 sekundi....I pafffffffff.....Komp je ugasen...restartovan...ili logged off...po tvojoj zelji....!
H4[k3R *Obrenovac* Ovo nije copy-paste post.....Mucio sam se zbog tebe..... tongue
 
MrNeoDate: Subota, 2010-02-20, 4:24 PM | Message # 3
Private
Group: Korisnici
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
ovo sam i prije probao al samo kad ukucam za moj kompjuter onda gasi.ostale computere ne .sta je problem???
 
deputamadreDate: Cetvrtak, 2010-02-25, 9:35 PM | Message # 4
Private
Group: Korisnici
Messages: 1
Reputation: 0
Status: Offline
poz,kako da hakujem odredjeni chat? ako uopshte moze
 
Forum » Hacking Vesti » Napadi » Napadi preko IP adresa
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Copyright Biohazard © 2024

Website builderuCoz